#1 2010-07-09 23:41:46

__-DW-__DonKuter

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 71
Punktów :   

!!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu


1.Klan stara się nie używać wulgaryzmów!!
2.Nie Zabijamy swoich wyłączeniem jest jak któryś z liderów pozwoli
3.Nie używamy hacków (tz. czitów) i jakich kolwiek innych programów!!
4.Słuchamy lidera on ma praktycznie racje
5.Gramy tylko i wyłącznie nawet na innych serverach z dopiskiem początkowym __-DW-__i nick gracza !!
6.Pomagamy słabszym kolegom z klanu
7.Przestrzegamy zasad miedzy-narodowej ligi crysis w tym mopo

Offline

 

#2 2010-07-15 11:00:51

ST47K3R

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Zgadzam się w pełni z powyższym regulaminem.

Offline

 

#3 2010-07-25 09:05:55

kuba1bmw

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 4

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Zgadzam się w pełni z powyższym regulaminem.

Offline

 

#4 2010-08-09 17:06:39

BlacK'WarrioR

Weteran

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

zgadzam sie ok

Offline

 

#5 2010-09-02 20:49:06

Asok

Średniak

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

nie zabijamy swoich.......... ciekawe?)))

Offline

 

#6 2010-09-04 14:43:42

Steve

Zbanowany

10828921
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 0
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Antyterror napisał:

Powiem tak. Pisząc takie posty jak xD , lub inne emony byś dostał bana na normalnym forum ponieważ to jest zaśmiecanie i nabijanie sobie postów. 7 zadanie jest źle sformułowane bo to co napisałeś to wynika z tego że ESL zakazało MOP ale tak oczywiście nie jest.  7   Przestrzegamy zasad miedzy-narodowej ligi crysis  oraz klan __-DW-__ nie uznaję dodatku do broni jakim jest MOP .Kuter nie wiem czy wiesz ale popełniasz błąd ortograficzny w języku polskim  dopuszczalny jest tylko jeden wykrzyknik w szkołach ponad gimnazjalnych jest to liczone jako Błąd orto ale nieważne pisz jak tam sobie chcesz. ""2.Nie Zabijamy swoich wyłączeniem jest jak któryś z liderów pozwoli "" to zdanie jest nie kompletne napisz czy IA czy PS (dodam od siebie dla mnie to głupota bo nikt nie zabije specjalnie członka klanu, zrobi to przypadkowo czyli granat lub jakimś pojazdem (PS)).

Ja to nie piszę bo szukam zadymy lecz polskie klany powinny się pokazywać jak z najlepszej strony.

Odnosze wrażenie, że pod każdym postem czegoś sie czepiasz. To źle tamto źle, wiecznie masz jakieś uwagi, zacznij interesować sie swoim forum, my nie wtrącamy sie jak prowadzicie własną strone, zamiast sie czepiać głupich emotikonów czy błędów ortograficznych wnieś coś sensownego albo po prostu nie loguj sie i nie wkurzaj ludzi.


Nie dyskutuj z noobem. Zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
{Star}~Sm!rnOff~

Offline

 

#7 2010-09-04 20:15:25

Asok

Średniak

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Lol ale tutaj komentarze lecą...!
Na moje po co się kłucic o takie tam pierdoły jak na moje;)
W końcu każdy kto gra w crysis trochę czasu oczywiście mówię o graczach a nie dzieciach wie że grając na własnych zasadach nie zawita na serwerze zbyt długo. Przecież nie jest dobrze gdy ktoś mówi na nas nobek itp.
Osobiście wywaliłbym z crysis-a połowę broni. (Może to by zmieniło ilośc żałosnych  bugów w tej grze na poziom 1 bug w czasie 10 godzinnego grania))))))))))))

Offline

 

#8 2010-09-04 22:37:04

Antyterror

Expert

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 42
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Tak by któryś z was zagrał na ESL gathera pełna kultura 0 przekleństw gracze życzą sobie powodzenia uznają wyższość innego zespołu a nie tak jak tu.Wygrasz i zaraz się zaczyna jesteś cie noobami jebanymi gracie nie fair cheater i takie inne głupoty.Ja wan powiem czemu tak jest bo jesteście kidsami byście tylko wytykali ludzi którzy się gdzieś potkną po to aby zaraz powiedzieć że jest noobem (a mówicie tak bo chcecie powiedzieć "Jestem od niego lepszy haha" ) gówno prawda wasze ego wypływa uszami zaraz bulwers i wyzwiska.Gadałem z {Cz}Smoku na xfire bardzo obszernie i co mi powiedział ("zabiłem 3 lub 4 ludzi z Mop-a a oni zaraz że mecz się nie liczy i zaczynają wyzywać bo nagle wymyślili swoje jakieś gold rules i innymi dopiskami").Jak cie tak bardzo to boli że piszę prawdę Stev o to już nie będę pisał grajcie sobie jak chcecie reprezentujcie Polskę w swój dzieciny sposób a o LCC to już nie mówię psychiczne dzieci które uważnie obserwują mnie i czekają na Feil-a żeby powiedzieć "NooB" a prawda jest taka że bym zjechał cały ich śmieszny klan.

Jest tylko dwóch gracz normalny w LCC z nim się nie wzywam Pctouzim bo ma 19
lat i nie szuka dymu Dangerous ale to inna bajka bo z nim to się wyzywam bo go znam 2 lata ponad

Ja też wywołuję awantury choć by dym z Commanderem z LCC ja go wyzwałem od noobów bo miałem ku temu silne podstawy bo rzucał mi trzy granaty pod nogi i leciał kupić więcej potem ja go zabiłem ze SCARA a on do mnie noob jaka kurwa była podstawa do tej wypowiedzi? niech ktoś mi powie? że strzelam i trafiam cóż to jest FPS a nie cRPG

Ja napisałem 3 posty na tym temacie a Dragon 4 ale Dragon jak obszernie się rozpisał wyczerpał tematy wszystkie.

" 4.Słuchamy lidera on ma praktycznie racje " -Nie nie masz praktycznie zawsze racji bo poglądy gusty są różne nie mogłeś napisać : Podważanie autorytetu lidera jest surowo karane ? ahhh no tak nie wszyscy by się połapali

Ostatnio edytowany przez Antyterror (2010-09-04 23:32:20)

Offline

 

#9 2010-09-05 00:06:33

Steve

Zbanowany

10828921
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 0
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Troche zbyt uogólniasz, nie wszyscy tacy są, a po 2 możnaby zakończyć ten mały konflikt jakimś przyjemnym sparem, przecież szukamy klanów...


Nie dyskutuj z noobem. Zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
{Star}~Sm!rnOff~

Offline

 

#10 2010-09-05 20:34:20

Asok

Średniak

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Powiem tylko tyle na ten team; "Scheis egal"

Offline

 

#11 2010-09-06 19:08:25

Asok

Średniak

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Powiem tylko tyle żę zachowujecie się jak idioci, zamiast odpuścic to jeden na drugiego jedzie. Moim zdaniem jak ktoś tak wulgarnie sie wypowiada na forum i pierdzieli o pierdołach na forum i jeszcze w temacie nie poświęconym omawianych przez was widzimisiów. Jeżeli chcecie sie kłócic to możecie sobie założyc odzielny temat; nie wiem może niech sie nazywa "Piaskownica dzieci noe", bo niedługo ten temat będzie miał 6 stron i jak to będzie wyglądało?!;(

Offline

 

#12 2010-09-09 13:46:38

DarknessDragon

Weteran

26669012
Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Zgadzam sie ;D


__-DW-__BlackDragoN lub wiele innych nickow:D

Offline

 

#13 2010-09-10 17:11:03

FaZz0r

Expert

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 46
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

Prawda boli, nie? On pisał jak jest i do tego na poziomie, bo wasz regulamin to powinien się znaleźć w lokalnym bashu na każdym forum o Crysis.
A kto tu jest dzieckiem to nie będę już mówić -_-
Liga jest jedna więc jak piszecie, że używacie jej reguł to nie możecie napisać "w tym mopo", bo  tworzycie już coś nowego, czyli to już jest lokalna liga a nie między narodowa.
Zasady z ESL były spolszczane i dane w punktach przeze mnie więc jak chcecie to róbcie własne zasady,
a nie próbujecie zmienić ESL...
Prawdą jest też, że wy nie umiecie przegrywać, może się nauczycie kiedyś.
Za pewne jakbyśmy grali tego wcześniej wspomnianego meczyka to byście wychwycili nasz najmniejszy fail i mecz nie uznany.
Poza tym punkt 3 regulaminu, a raczej jego druga część jest na tyle śmieszna, że nie chce jej komentować.
Na koniec dodam, że klanu nie można zbudować na kłamstwach i czasami już po pierwszych rozmowach widać, że koleś coś ściemnia.
O kim mówię, nie powiem, ale każdy powinien się domyślić...
Peace.

Offline

 

#14 2010-09-10 19:44:36

__-DW-__DonKuter

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 71
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

FaZz0r napisał:

Prawda boli, nie? On pisał jak jest i do tego na poziomie, bo wasz regulamin to powinien się znaleźć w lokalnym bashu na każdym forum o Crysis.
A kto tu jest dzieckiem to nie będę już mówić -_-
Liga jest jedna więc jak piszecie, że używacie jej reguł to nie możecie napisać "w tym mopo", bo  tworzycie już coś nowego, czyli to już jest lokalna liga a nie między narodowa.
Zasady z ESL były spolszczane i dane w punktach przeze mnie więc jak chcecie to róbcie własne zasady,
a nie próbujecie zmienić ESL...
Prawdą jest też, że wy nie umiecie przegrywać, może się nauczycie kiedyś.
Za pewne jakbyśmy grali tego wcześniej wspomnianego meczyka to byście wychwycili nasz najmniejszy fail i mecz nie uznany.
Poza tym punkt 3 regulaminu, a raczej jego druga część jest na tyle śmieszna, że nie chce jej komentować.
Na koniec dodam, że klanu nie można zbudować na kłamstwach i czasami już po pierwszych rozmowach widać, że koleś coś ściemnia.
O kim mówię, nie powiem, ale każdy powinien się domyślić...
Peace.

Ludzie Weście się ogarnijcie my tu nie szukamy jakiś awantur, a poza tym wasz klan jest aż tak świety?
Bez lipy wiedziałem że tak będzie jak 2 twój kolega zalogował się na forum skądś przewidziałem że będziecie tylko krytykować i poniżać autorytet __-DW-__ bo tylko na to was stać my odmawiamy to musicie się do wszystkiego za przeproszeniem"Wpiepszać" każdy jaki kol wiek fail jest dobitnie nam wytykany mam dosyć takich waszych wypowiedzi jak coś nie pasuje to nie komentuj nie będę się rozpisywał jak będzie więcej takich postów z waszym autorstwem nie odwracalnie będzie ban na IP kpw! 
"Na koniec dodam, że klanu nie można zbudować na kłamstwach i czasami już po pierwszych rozmowach widać, że koleś coś ściemnia " wiem o co wam chdzi powiedziałem dobitnie że sparu nie będzie a wy ciągle się nas czepiacie a i jakie kłamstwa wszystko jest fair play jak coś to od razu taka osoba jest wyrzucana z klanu a tu taki komentarz!

Offline

 

#15 2010-09-11 23:28:41

Antyterror

Expert

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 42
Punktów :   

Re: !!Ważne!! Zasady (rgulamin) Klanu

"Święty klan CCF, najjaśniejszy ze wszystkich." Swego czasu był najlepszy i chyba jeszcze tak jest bo jedyny klan jaki może nam zagrozić to CTS ale oni nigdy nie zagrają przeciw nam... Dostałem pewnego Screena od mojego kolegi i powiedzcie mi na jakiej kurwa podstawie mówicie że jesteście najlepszym klanem w Polsce i powiedzcie mi jak tu się nie kłócić jak wy kłamiecie na prawo i lewo lub rozsiewacie plotki dzięki którym stawiacie DW na pozycji poszkodowanych.a co do Stevo nie wiem czemu jesteś dwulicowy ale nie będę drążył tematu o tobie

Co to jest ?

[23:31:18] [LCC]^PcTouziM: Iron-Dragon to ciota która podaje się za innych graczy!!
wyzywa wszystkich
podaje się za najlepszego
nagaduje bez podstaw!!!

Iron myślisz że jesteś najlepszy? prawdę mówiąc beze mnie byś był nikim... i czemu gadasz że LCC to nooby ? dla mnie LCC to nie są nooby tylko część LCC Commander i Quantum dwie kurewki... [Dangerous by cię zjechał]

bym dał jeszcze twoją rozmowę stevo ze mną co mówiłeś o DW ale nie dam bo nie jestem frajerem , a ty mówiąc że nie traktujesz tej gry poważnie czyli swojego klanu też nie traktujesz poważnie... a jednak podejmowałeś trudne decyzje

Ostatnio edytowany przez Antyterror (2010-09-11 23:44:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl