#1 2010-11-10 16:31:25

__-DW-__DonKuter

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 71
Punktów :   

.::Historia Klanu::.

Wiec tak jak w tytule pisze, chciałem wam przedstawić historię.
Iż jestem najdłużej od porządku istnienia tego zgrupowania i nie każdy wie jak wyglądały nasze początki wiec przedstawię je tutaj.


1.Kiedy powstało __-DW-__?
Ad.1.
__-DW-__ mija już 2 rok istnienia Ponieważ klan powstał gdzieś tak w połowie stycznia 2009r. Oczywiście jak każdy zresztą wie jestem założycielem klanu,
mamy także współ żałożyciela jest nim __-DW-__Mroczny ale z powodu skilla nie chce być uważany z lidera wiec ja się na to zgodziłem.
Przede wszystkim klan miał może od 4 michów do 9 miechów zanik dlaczego tak się stało?
Otóż klan miał na początku gdzieś około 16 klanowiczów (lecz niestety z trwogą musze przyznać z {wielkim żalem} że to było zbiorowisko) 
nagle przez moje nieobecności i zarazem nie miałem swojego zastępcy ani forum coś naszym, oczywiscie niektórym klanowiczą odbiło i zaszło
miedzy innymi do tego że klan "nie istnieje". Hymm wiec tak bez uzasadnionych i nieoficjalnych przyczyn każdy w te słowo porostu od tak uwierzył.

2.To wiec dlaczego tego nie pilnowałem żeby tak sie nie stało?
Ad.2
Niestety ze swoich prywatnych przyczyn nie było mnie dosyć długo gdy zacząłem pytać się dlaczego teraz nie widzę nikogo z __-DW-__ czy w ogóle,
pytając się na innych serverach każdy się tylko śmiał i dogadywał mi że klan __-DW-__ nie istnieje i dlaczego ten nick mam.
Po tym wszystkim co się dowiedziałem zacząłem wypytywać członków klanu na gg każdy uczestnik miał wiadomość taką samą i dostawałem tylko takie,
wiadomości jak np. Ja już nie jestem w tym klanie i w ogóle nie gram lub "A to klan jeszcze istnieje?"

3.Przywrócenie Re-cover klanu!
Ad.3
Z tych wszystkich zajść postanowiłem stawiać na dosyć doświadczonych i godnych uwagi graczy można by rzec powstała nowa era w dziejach __-DW-__
Klan z miesiąca na miesiąc stawał się coraz mocniejszy gdy dostaliśmy propozycje od klanu CCP o sojuszu miałem wątpliwości ale w końcu uległem
lecz te wątpliwości były jednaj prawdziwe za nie jakieś 1 miesiąc klan się rozpad powodem tego lipnego klanu było tz."CZITOWANIE"
Powoli wszystko nabierało tępa gdy dołączył do nas Steve i boom Zgrupowanie było na tyle mocne by rozpocząć mocniejsze spary z dosyć postawioną wysoko
poprzeczką. Ja nareszcie dostałem swoich liderów którzy spełniają swoje obowiązki najlepiej jak mogą!

Podziękowania dla:
Steve_o2
Boom
Fast



Jeśli jakieś pytania dotyczące klanu z chęcią odpowiem!!!

Offline

 

#2 2010-11-10 16:39:04

boom3498

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 0
Punktów :   

Re: .::Historia Klanu::.

DZIĘKI I NIE MA ZA CO BĘDZIEMY ZE Steve_o2 Dbać o dalsze losy klanu Proszę o przeczytanie całej histroji klanu


Zastanów się  przed napisaniem >>>[ŻAL]<<<   POZDRO: BooM-HeD^Sho[T]

Offline

 

#3 2010-11-10 21:26:20

Sex_Pistols

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 27
Punktów :   -1 

Re: .::Historia Klanu::.

DW to potęga i tak zawsze będzie. Ma wspaniałych liderów i oby to się nie zmienilo.

Offline

 

#4 2010-11-11 21:53:46

DarknessDragon

Weteran

26669012
Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: .::Historia Klanu::.

Hehe pewnie dlugo nad tym siedziales ja tam sie ciesze i ide w slady BooM'a


__-DW-__BlackDragoN lub wiele innych nickow:D

Offline

 

#5 2010-11-11 21:59:23

boom3498

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 0
Punktów :   

Re: .::Historia Klanu::.

Moja krew xD


Zastanów się  przed napisaniem >>>[ŻAL]<<<   POZDRO: BooM-HeD^Sho[T]

Offline

 

#6 2010-12-04 15:59:08

Steve

Zbanowany

10828921
Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 0
Punktów :   

Re: .::Historia Klanu::.

Pokonaliśmy już wiele klanów, co oznacza że narobiliśmy sobie też wielu wrogów. Jesteśmy gnębieni prawie na każdym serwerze  głównie przez ruskich (CTS, GoD), ale mamy też wrógów w Polsce (4esport). Uczciwie wygrywaliśmy mecze, nawet możemy poszczycić się mianem ''cheaterów''. Gramy tak dobrze, że ludzie podejrzewają nas o hacki. To smutne, że ludzie tak szybko wyciągają pochopne wnioski. Toribash na podstawie jednego niejasnego filmiku wywował wojne pomiędzy __-DW-__ i 4esport. Przez niego jesteśmy teraz nielubianym klanem wśród Polaków i Rosjanów. Ostateczny stosunek zwycięstw do porażek wygląda następująco 19:4. Przegrane z CeX, CCF, jedna porażka z UFC na 3 mecze, i przegrana z 4esport. ( Domagaliśmy się rewanżu ale nic z tego nie wyszło, bo toribash ma nas za hackerów, niech sobie myśli co chce).
             Do naszego klanu co chwila przychodzi ktoś nowy i co jakiś czas ktoś też od nas odejdzie. Po upadku klanu UC-PL przeszło do nas troje osób, ale jedna zrezygnowała i gra jako samotny wilk.  Aktualnie posiadamy 15 członków w tym dwóch zagranicznych ( NextLevel z Wielkiej Brytanii i Alexis z USA).
             Wygrywamy teraz z prawie każdym klanem, do pełni szczęścia brakuje nam zwycięstwa z CeX. Gdyby nam się udało, bylibyśmy najlepszym Polskim klanem, ale niestety ostanio nie grają zbyt często i nie mamy okazji do zagrania rewanżu. Planujemy zagrać mecze z klanami COR,CNS, CTS i udowodnić że JESTEŚMY POTĘGĄ! Nikt nie będzie pluł nam w twarz, a zwłaszcza jakieś 4esport.
             

__-DW-__ staje się potęgą! Podsumowanie ostatnich miesięcy.


Nie dyskutuj z noobem. Zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
{Star}~Sm!rnOff~

Offline

 

#7 2010-12-30 10:24:50

 Mo|\|sTER

Nowicjusz

32895491
Skąd: okolice Radomia
Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: .::Historia Klanu::.

Pamjętam jak DonKuter go zakładał:)


Polskie Przysłowia:Jeśli nie chcesz mojej zguby, daj mi banknot, ale gruby.
Jak sobie pościelesz to mnie zawołaj.
Nie taka kobieta straszna jak się umaluje. i wiele wiele innych
Wiesz Kto Wynalazł Spodnie.....Ignacy Gołodupiec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl